Maarten Haverkamp nieuwe burgemeester De Bilt

Hoewel geen nieuws dat Wijdemeren rechtstreeks betreft, is het zeker nieuws waar Wijdemeren (of meer precies, Nederhorst den Berg) een aandeel in heeft.  Het nieuws gaat over de nieuwe burgemeester van onze buurgemeente De Bilt:

Gisteravond heeft de gemeenteraad van buurgemeente De Bilt de in Nederhorst wonende en daar ook getogen (geboren werd hij in Nieuwleusen, Ov.) Maarten Haverkamp (CDA) voorgedragen als hun nieuwe burgemeester. Uit maar liefst 40 kandidaten werd na rijp beraad (5  kwartier had de raad nodig voor hun definitieve besluit) de voorkeur gegeven aan Haverkamp en dat zal ongetwijfeld te danken zijn aan zijn goede match met het opgestelde profiel. Dat profiel was mede tot stand gekomen door input van zo’n 700 inwoners van De Bilt. Men zocht naar een nieuwe burgemeester die bruggen kan bouwen, eerlijk een benaderbaar is, gevoel heeft voor intermenselijke verhoudingen en gevoel voor humor heeft. Daar is de raad in zijn zoektocht met Haverkamp zeker in geslaagd.

Haverkamp, momenteel werkzaam bij de NS als Regiodirecteur Noord-Nederland, is gepokt en gemazeld in de Nederlandse politieke arena; onder andere als gemeenteraadslid in Nederhorst, later Wijdemeren en onder diverse kabinetten als 2e Kamerlid namens het CDA. Hij zal zijn voorganger, burgemeester Sjoerd Potter ergens in de komende maanden formeel opvolgen.

De redactie van Rading-0 wenst Maarten Haverkamp een boeiend en voorspoedig burgemeesterschap in het mooie De Bilt en vraagt hem vriendelijk doch beleefd om voorlopig van de weerknopjes bij het KNMI af te blijven 😉

Eén gedachte op “Maarten Haverkamp nieuwe burgemeester De Bilt”

  1. Wat een leuk bericht. Maarten gefeliciteerd!

    Toch weer terug in de politieke arena. Tip om ons hier tevreden te houden: stop het verzet tegen het draaien van de verharde baan op het vliegveld.
    Dan kunnen wij Ter Sype met 550 woningen volbouwen.

    Hartelijke groeten, Rik

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.